اطلاعیه جدید جشنواره

به نام خدا

ضمن آرزوی سلامتی و قبولی طاعات و عبادات، به اطلاع شرکت کنندگان محترم در پنجمین جشنواره ملی ایده ها و فرصت ها می­ رساند، با توجه به شرایط و محدودیت­ های ایجاد شده در برگزاری جشنواره پنجم به سبب شیوع ویروس Covid-19، شرایط برگزاری و ادامه فعالیت جشنواره به شرح ذیل به اطلاع عموم علاقه­ مندان و شرکت کنندگان محترم می­ رسد:

  1. مهلت ثبت نام : زمان ارسال ایده­ ها و شرکت در جشنواره تا پایان روز ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ در نظر گرفته شده است و تمامی ایده­ های ثبت شده از طریق سایت جشنواره تا تاریخ مذکور به جهت غربالگری و انتخاب ۵۰ ایده برگزیده، در کمیته داوری بررسی خواهند شد. بدیهی است پس از این تاریخ امکان ثبت ایده و شرکت در جشنواره امکان پذیر نخواهد بود و به طرح­ های ارائه شده پس از پایان مهلت ثبت نام ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  2. راهیابی به جشنواره : از میان تمامی طرح ­های ثبت و ارسال شده، پس از غربالگری و تائید کمیته داوران ۵۰ تیم و ایده برگزیده، به بخش رقابتی جشنواره راه خواهند یافت.
  3. اطلاع رسانی : به منظور اطلاع تیم ­های برگزیده از نحوه شرکت در دوره­ های آمادگی و آموزش ­های مربوطه جهت تکمیل طرح­ ها و ایده ­ها، از سوی دبیرخانه جشنواره تا پایان خرداد ماه ۹۹، با اعضای تیم­ ها تماس حاصل خواهد شد. بدیهی است مبنای اطلاع رسانی دریافت ایمیل رسمی از دبیرخانه جشنواره و سپس تماس تلفنی با شرکت کنندگان برگزیده خواهد بود و اطلاع­ رسانی از هر منبع غیر رسمی دیگری وجاهت نداشته و مورد پذیرش نخواهد بود.
  4. آموزش­ و منتورینگ : به جهت ارتقاء سطح کیفی رقابت­ها در جشنواره، دور ه­های آمادگی هدفمند شامل کلاس­ها و جلسات مشاوره برای تیم ها برنام ه­ریزی شده است، که به صورت حضوری (با ظرفیت محدود و رعایت پروتکل­ های بهداشتی) و مجازی برگزار خواهد شد. این دوره ها توسط اساتید و خبرگان حوزه­ های کارآفرینی برنامه ­ریزی و اجرا خواهد گردید و شرکت در آنها برای ۵۰ تیم برگزیده مرحله اول کاملاً رایگان می­باشد. جزئیات برنامه آموزشی و زمانبندی شرکت در جلسات برای هر تیم در وقت مقتضی به تیم­ های برگزیده اطلاع رسانی خواهد شد.
  5. زمان پیش بینی شده جهت برگزاری جشنواره اوایل پاییز ۹۹ می باشد که متعاقباً به صورت دقیق اعلام خواهد گردید.

 

با آرزوی سلامتی و موفقیت

دبیرخانه پنجمین جشنواره ملی ایده ها و فرصت ها